Hei dere ♥ Hvordan har dere det i dag? Vi har det veldig fint, 40 grader i dag også! Vi har vært på poolen på hotellet, og nå skal vi en tur på Dubai Mall. Mitt favoritt kjøpesenter, gleder meg til å vise det til Espen, he is going to love it!
Altså, jeg må bare si det. Denne kjolen her har jeg blitt så glad i! Perfekt til hverdags, til poolen, og til og med til kvelden om man vil være litt bohem. Deilig og komfortabel er den også!
Litt kort innlegg fra meg nå, men jeg kommer tilbake med mer senere ♥
13 kommentarer
I love the dress! The color is just perfect and it looks very breezy and comfy. Have great day!
http://www.thedreamisreal.wordpress.com
Thank you <3
Jeg og en venninne skal til Dubai i august, kan du lage en Dubai guide over ting å gjøre, spise steder, barer osv du anbefaler ?
OH yes, det skal jeg! <3 Når jeg kommer hjem 🙂 Heldige dere <3 Men august?? ÆÆÆ, det blir varmt!! 😀
Hei!
Den første gangen jeg så deg med den kjolen ble jeg stormforelsket med engang! Jeg dro rett å kjøpte kjolen, men jeg merker den er ganske gjennomsiktig. Har du noen tips til hva man kan ha under? 🙂
Kos deg i Dubai <3
Hei! 🙂 Hmm, neeeei egentlig ikke. Bruker den uten noe jeg 😀 IK! Den er kanskje litt gjennomsiktig ja, men det er helt sikkert bare vi selv som ser 😀
for en kjole! akkurat nå skal kjøpe lignende kjolen fra samsoe…hvilken størrelse har du i den fine kjolen fra samsoe?
http://www.leneorvik.no/2015/08/20/green-leaves/comment-page-1/#comment-13768
Hei, hmm xs sikkert? <3 Klem
Denne kjolen er så fin til deg, men hva snurper du den i livet med? Kos dere i sola, her er det kaldt, brr
Takk! 🙂 Med en skolisse 😀 Hehe 🙂
Wow, for en fin kjole. Nydelige du 🙂 klem
Tusen takk snille <3 Klemmer
Wow – du stråler! 🙂