Imorgen drar vi til Stockholm! Vi skal nemlig på Summerburst blant annet, og oppleve en del andre spennende ting i den fine fine byen. Driver og tenker ut og prøver å finne to coole festivalantrekk, men litt usikker på hva jeg går for enda.. Jeg elsker isåfall denne komboen med lace og lyseblått ♥
19 kommentarer
Well, hello there sexy!
Nyyydelig:-)
HVORFOR er du ikke bare ærlig om at du har tatt silikon? Du portretterer jo deg selv som ei ekte, åpen og ærlig jente, og du har tidligere kommet med uttalelser om silikon som gjør at det ville virket naturlig om du sto fram med dette når du nå helt tydelig har gjennomgått inngrep selv. Du mister litt av det imaget du hadde før, og setter egentlig hele din troverdighet litt på prøve. Ikke føy deg inn i rekkene av falske B-kjendiser – kan du ikke bare si det som det er?
Hei! Jeg har sett at du tidligere har hatt et hvitt sett med en langermet topp og et likt skjørt. Er det fra kolleksjonen din? Prøver å finne et likt:)
DU HAR BLITT SÅÅ TYNN!! :O Har du gått veldig mye ned i vekt?
Du er så flott! Jeg får helt hakeslipp. Det ser ut som at du har gått ned en god del i vår. Har du slanket deg?
Lene du ser helt fantastisk ut. Kjempefint antrekk. Har du brukt selvbruning her?
jeg så et bilde fra instagramprofilen din, hvor du har på deg en rød kjole, røde sko og et langt gullkjede.. hvor er hele det antrekket fra? spesielt skoene og kjolen? 🙂
Du stråler 🙂 Hvilken str har du i jakka?
Hei,Det speilet var fint, kan jeg spørre hvor det kommer fra?