Good morning Barcelona

Hei dere ♥ Vi kom trygt frem til herlige Barcelona i går kveld. Vi sjekket inn på et hotell som ligger ganske sentralt i forhold til alt, litt oppe i byen. Perfekt location! Vi booket et ganske stort rom med egen balkong, så vi ser rett ned på bakgården her med basseng, og utsikten har vi til bakgårder – utrolig sjarmerende og annerledes. Hotellet er utrolig fint, helt nye, perfekte rom, med digg dusj, stor plass og bare så fint – vi er superhappy! Vueling heter det.

Uten navn-5Uten navn-6Jeg er av typen som må ha balkong/terrasse når jeg er i utlandet. Ingenting er bedre enn å våkne om morgenen, trekke fra gardinene,  ut på terrassen og kjenne varmen og luktene! Og dette møtte oss i dag tidlig. Synes det er så sjarmerende jeg!

Uten navn-1Uten navn-2Og bassenget da, ikke så stort, men veldig fint ♥

Uten navn-3 Nå skal vi straks hive på oss klærne og komme oss ut til frokost. Fant nemlig ut at Le Pain (et av mine fav. spisested i NYC) også ligger rett borti gaten her, hurra! Planen er å tusle litt rundt i byen, og deretter dra på stranden og bare nyte. Tror det blir en del bading her idag, da det er ganske varmt og høy luftfuktighet. DIGG!

2 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg