Deler likevel dagens look med dere. Tema var pool party, og selv om det var innendørs følte jeg for å ta poolparty looken helt ut 😀 Varmer opp til Ibizaturen, jeg..
Flere bilder kommer etterhvert, og noen morsomme videoklipp som jeg gleder meg til å vise dere. Nå begynner klokken og nærme seg 19.30, og jeg sitter fortsatt her med regnskapet som skal inn imorgen, så jeg får raska på slik det ikke blir alt for seint i kveld.
SMIL Lene
Sååå fresth, nå må jo bare sommeren komme 🙂 Digger skoene. Fikk endelig klikket hjem noe fra kolleksjonen din, så fornøyd nå <3 Men leter desperat etter den svarte buksen din! Vet du om den er å få tak i noen sted?
Åh, så herlig. Du ser bare heilt fab. ut fine du!! 🙂regine.femelle.no
Den kimoen,hvilken HM fant du den på?
Åh, så fin du er! Noe så moro da :-D- http://www.katrineaastorp.blogg.no
Hvordan holder du deg så jevnt brun? 🙂 Smører du deg hele tiden? Siste halvåret(?) har du vært konstant brun, du var ikke så brun tidligere?. Ser veldig fint ut og kunne tenke meg og vite hvilke produkter (om d ikke er spraytan) du har brukt for å få et så bra resultat! 🙂
Hei Lene! Jeg bruker også vita liberata da jeg føler for å være litt ekstra fin. Men vet du hvordan det er å sole seg med det? Blir det veldig dumt? Kan egentlig tenke meg at det beste er å være helt fri for selvbruning når man f.eks skal sole seg i sydligere strøk.
Det er jo ikke samme sko du linket til 🙁 Vet du om di er utsolgt eller? 🙂